English | Deutsch | Français | Italiano | Español | Dansk | Svenska | فارسی


قصه تکراری ، یا مصیبتی به نام خاتمی ؟ / محترم مؤمنی روحی
[دیدگاه] آن گونه که از ظواهر امر پیداست ، این روزها آقای حجت الاسلام سید محمد خاتمی ، رئیس جمهور سابق رژیم جمهوری اسلامی ، که دو دوره کامل عنان اختیار قوه مجریه نظام در دستش بود ، در اکثر جوامع عمومی ، در داخل و خارج از کشور ، خودی نشان می دهند و بیش از پیش دامان عبایشان را به این طرف و آن طرف تاب می دهند و رؤیای دوباره ریاست جمهوری ایران را در سر مبارکشان می پرورانند...

قصه تکراری ، یا مصیبتی به نام خاتمی ؟
آن گونه که از ظواهر امر پیداست ، این روزها آقای حجت الاسلام سید محمد خاتمی ، رئیس جمهور سابق رژیم جمهوری اسلامی ، که دو دوره کامل عنان اختیار قوه مجریه نظام در دستش بود ، در اکثر جوامع عمومی ، در داخل و خارج از کشور ، خودی نشان می دهند و بیش از پیش دامان عبایشان را به این طرف و آن طرف تاب می دهند و رؤیای دوباره ریاست جمهوری ایران را در سر مبارکشان می پرورانند .
آقای خاتمی ، آیا در این پندارید که این ملت ، همچنان فریب لبخندهای شما را می خورد و یک بار دیگر به شما اجازه عرض اندام نمودن را خواهد داد ؟ اگر در این اشتباه فاحش به سر می برید ، از لاک خوش خیالی خود خارج شوید . چرا که همه ، حضور ذهن دارند که جنابعالی ، بعد از دور اول ریاستتان ، وقتی دوباره می خواستید سر این مردم را شیره بمالید ؛ با وعده و وعیدهای توخالی ، ملت ایران را در چه بلا تکلیفی قرار داده بودید .
پس از دور اول ریاست جمهوری حضرتعالی ، وقتی برای چهارساله دوم تصدی آنرا به عهده
گرفتید ؛ از یک سو با سخنان مردمفریب دنیا را واداشتید که به اشتباه بیند یشد که شما تومانی هفت صنار، با بقیه آخوندها تفاوت دارید، ( درحالی که اگر بدتر از آنها نباشید ، بهتر هم نیستید ) . و از سوی دیگر ، دو زانو در محضر رهبرتان می نشستید و خودتان را سر سپرده رهبرشماره دو معرفی می نمود ید و پیرو آن رهبر کبیر شماره یک، که هر دوی آنها به جز خیانت به این ملک و ملت کار دیگری نکردند و نمی توانستند که بکنند . زیرا : " از کوزه برون همان تراود که در اوست ".
همه به درستی می دانند ، که با توصیه رهبری ، و مشورت با ریاست شورای مصلحت نظام ، مصمم شد ید ، که یک دوره از انتخابات رئیس جمهور اسلامی تان ، فردی غیر معمم را بر سر کار بگذارید . چونکه مردم از این که ، فقط آخوند پشت سر هم ، رئیس جمهور بشوند ناخشنود
بودند . چنانچه رئیس بودن خود رهبر ( در زمان تصدی پست ریاست جمهوری ) ، آخوند هاشمی رفسنجانی و خود شما ( سید محمد خاتمی ) ، به ستوه آمده بود ند ؛ و به هیچوجه مایل نبو دند بیشتر از آن دوران ( حدود بیست سال تمام ) ، رئیس آخوند داشته باشند . بر همین اساس ترفند آراء قلابی و به ریاست رساندن یک فرد " سویل " ( = غیر معمم و یا غیر نظامی ) را داروئی معالج برای درمان بیماری آن زمان جامعه تشخیص دا د ید و بلاهت پیشه ای چون احمدی نژاد را نه تنها بر ملت ایران ، بلکه برهمه دنیا تحمیل نمود ید .
حال به این در و آن در می زنید که تا یکبار دیگر، مردم را بفریبید و رأس قوه مجریه کشور قرار بگیرید . بیهوده تلاش نکنید ، چرا که " عرض خود می بری و زحمت ما میداری " !
وقتی که به همین زودیها ، با برپا خیزی همین مردمی که سی سال فریب تان را خوردند و در نظر دارند که دامان میهنشان را از آلودگی وجود سم مهلکی به نام آخوند پاک و مبرا بنمایند ؛ و آنگاه که دیگر " نه از خاک نشاند بماند و نه از خاکنشان " ، دقیقأ همان زمانی است ، که شما آخوندها هر کدام به دنبال پیدا کردن سوراخ موشی ، در بیشه و صحرا سرگردان باشید !
صدام حسین خیلی از شماها خوشبخت تر بود ، که توانست چند روزی در آن بیغوله ، بیتوته بکند. شما همان بیغوله را هم نخواهید یافت . برای آنکه اینک ملت ایران ، مصمم و آماده است ؛ که تا قبل از دست یازیدن اجانب به سرزمین آباء و اجدادی اش ، از آن دفاع بکند و تا ابد مام میهن را برای خودش نگه بدارد . از این رو ، نه دیگر بیش از این به شما و یارانتان اجازه اقامت در خاک پارسیان را بدهد ؛ و نه هرگز ، به هر اجنبی ، رخصت دخول به خانه پدری مان را عنایت بکند .
خزان 1387 هلند
محترم مومنی روحی

اضافه شده توسط میداف | ۱۴:۴۴ ۸۷/۷/۲۹


ارسال نظر برای تمامی بازديدکنندگان، بدون ثبت نام آزاد است.
نام:
ايميل يا آدرس وبلاگ: (لطفاً فقط يکی را وارد کنيد)
شکلک: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying biggrin blink ninja unsure 
پيام:
مشخصات من را نگه دار | مشخصات من را از یاد ببر