English | Deutsch | Français | Italiano | Español | Dansk | Svenska | فارسی


ولادیمیرچای / روز
[طنز] بنا به گفته این منابع طرح روسیه شامل مراحل زیر است:
اول: در این مرحله ایران با روسیه توافق می‌کند که سالانه دو میلیارد دلار اسلحه از روسیه بخرد تا بعد از خرید این سلاح‌ها هم روسیه و هم اورانیوم غنی شود. قرار است در صورت افزایش تشنج میان ایران و غرب، میزان خرید سلاح به دو برابر یا سه برابر یا بیشتر برسد....


به نظر می رسد که گوش شیطان کر و چشم شیطان کور و زبان شیطان لال، دور از جان و گلاب به رو قرار است وزیر چهارم بالاخره از مجلس رای اعتماد بگیرد. البته مافیای باهنر در این رای اعتماد نقش بسیار مهمی دارد. اخیرا بعد از اعلام این که باهنر با وزیر پیشنهادی مخالف است و قرار است در مخالفت با وی در صحن علنی مجلس سخن بگوید، همه جناح های مجلس به این نتیجه رسیده اند که لابد وزیری هامانه وزیر خوبی است، وگرنه باهنر با او مخالفت نمی کرد. فراکسیون اقلیت دیروز اعلام کردند که به وزیر معرفی شده رای می دهد. بنا به گفته کوهکن نیز، وزیری هامانه در جلسه امروز از اصولگرایان رای اعتماد گرفت. به گفته طلائی نیک از فراکسیون وفاق، که من نمی دانم چرا در همه عکسهایی که از وی منتشر می شود دهانش کج است( لطفا به گیرنده های خود دست نزنید) وزیری هامانه از سوی این فراکسیون نیز رای می آورد. یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان اعلام کرد که وزیر پیشنهادی با بیش از 180 رای موافق رای اعتماد می گیرد. اما خوش چهره به شکل غیرمنتظره ای گفت: « وزیر نامناسب بدتر از کابینه بی وزیر است.» آگاهان گفتند: اگر این طور باشد همه وزارتخانه ها بدون وزیر می مانند. آقای ناطق نوری که مدتی بود در غیبت صغری به سر می برد، بالاخره ظهور کرد و گفت: « مجلس هفتم حتی در برخورد با خودی ها هم معامله گر نیست.»
ولادیمیرچای
این رفیق ولادیمیر پوتین هم خیلی آدم « سرمخفی قاتل ناپیدا»یی است. از وقتی طرح روسیه را پیشنهاد کرده حتی به ایران که طرف اصلی طرح روسیه است، هیچ خبری از این که این طرح چیست و قرار است چکار کند، نداده است. برخی منابع نسبتا آگاه برخی جزئیات طرح روسیه را از واحد حراست کرملین کش رفتند و آنرا افشا کردند. بنا به گفته این منابع طرح روسیه شامل مراحل زیر است:
اول: در این مرحله ایران با روسیه توافق می کند که سالانه دو میلیارد دلار اسلحه از روسیه بخرد تا بعد از خرید این سلاح ها هم روسیه و هم اورانیوم غنی شود. قرار است در صورت افزایش تشنج میان ایران و غرب، میزان خرید سلاح به دو برابر یا سه برابر یا بیشتر برسد.

دوم: در این مرحله روسیه برای غنی تر شدن اورانیوم و گسترش دانش هسته ای در ایران تعدادی نیروگاه می سازد و با ساخت این نیروگاهها بخشی از ذخیره ارزی را مستقیما به روسیه منتقل می کند تا مناطق فقیرنشین مسکو نیز مانند استان ایلام و اورانیوم غنی سازی شوند.
سوم: در مرحله سوم روسیه تعهد می کند که کلیه صنایع اتومبیل سازی ایران را بصورت مجانی و صرفا در مقابل پول از انحصار شرکتهایی مانند سیتروئن و بنز و غیره در بیاورد و اتومبیل سازی ایران روسی بشود تا غنی شدن اورانیوم بصورت کامل در خاک ایران انجام بگیرد.
چهارم: در مرحله چهارم روسیه پیشنهاد می کند که زبان دوم ایران روسی شود و زبان اول روسیه فارسی شود، تا جایی که اصلا نه روسیه با ایران فرق داشته باشد و نه ایران با روسیه و نه بالعکس، در نتیجه نطنز مثل روسیه و مسکو مثل اصفهان محسوب می شود و بنابراین در هرجا غنی سازی انجام شود، انگار که در خاک ایران انجام شده است.
فایده طرح: طرح روسیه تضمین می کند که چرخه سوخت کاملا در ایران یا روسیه انجام شود و علاوه بر آن ایران دیگر مجبور نیست با اروپا مذاکره کند و این ننگ را که با یک مشت آدم اروپایی محترم و طرفدار دموکراسی مذاکره کند را بپذیرد، ضمنا دیگر لازم نیست ایران هیچ نگرانی در مورد حقوق بشر و غیره داشته باشد.
رآکتور چای
در راستای همین طرح مسکوچای راس ساعت سه بعدازظهر دیروز، دولت احمدی نژاد ساخت یک نیروگاه اتمی در استان خوزستان را به عنوان دومین نیروگاه کشور تصویب کرد و سی ثانیه بعد دولت روسیه آمادگی خود را برای ساخت این نیروگاه اعلام کرد. ساعتی بعد از این اتفاقات غیرمترقبه، روسیه ارائه طرح پیشنهادی اتمی به ایران را تائید کرد و گفت: « طرح انجام غنی سازی خارج از ایران روی میز مذاکرات قرار دارد.» همچنین در راستای روسی سازی صنعتی نظامی انرژیک مملکت اسلامی روسیه به ایران راکت ضدموشک برای مقاصد دفاعی فروخت و علاء بروجردی نیز گفت: « ایران 20 رآکتور هسته ای از سال آینده می سازد.»
صبر علی بی خیال تمام شد
علی بی خیال، معروف به علی آقا لاریجانی بالاخره صبرش تمام شد و برای اولین بار در طول 2000 سال اخیر جوش آورد. وی گفت: « صبرمان تمام شده است، غنی سازی را آغاز می کنیم.» لاریجانی که ظاهرا طرح روسیه را مشتمل بر غنی سازی در روسیه استقبال کرده است، گفت: « از هر طرحی که غنی سازی در داخل را محقق کند، استقبال می کنیم.» علی بی خیال در یک اظهار نظر شگفت انگیز فلسفی گفت: « ایران آنقدر قدرت دارد که منتقدان خود را از حمله نظامی بازدارد.» آگاهان توضیح دادند که این کار اصلا احتیاج به قدرت ندارد، چون در هیچ جای دنیا رسم نیست که «منتقدان» یک حکومت به آن حکومت حمله نظامی کنند. به همین دلیل لازم نیست ایران از سوی منتقدانش نگران حمله نظامی باشد، چون معمولا حمله نظامی را دشمنان انجام می دهند نه منتقدان. همزمان با این اظهارات، آصفی سخنگوی وزارت خارجه، تنها عضو باقی مانده از کابینه سابق در یک اظهار نظری که ظاهرا شدیداللحن به نظر می رسید، ولی باطنا اینطور نبود، گفت: « ایران هیچ پیش شرطی را برای مذاکرات هسته ای نمی پذیرد.» همزمان با دلی دلی کردن علی بی خیال و وزارت امور خارجه ایران، صهیونیست ها از مواضع دولت بوش در مورد مساله اتمی ایران انتقاد کردند و ناتانیاهو خواستار حمله پیشگیرانه به تاسیسات اتمی ایران شد. اما این فقط صهیونیست ها نبودند که اعلام خطر کردند، بلکه ضدصهیونیست ها هم اعلام خطر کردند. بشار اسد که احمدی نژاد برادری خود را یک ماه قبل با وی اعلام کرده است، گفت: « منازعه و کشمکش میان ایران و آمریکا خاورمیانه را نابود خواهد کرد.» بشار اسد تاکید کرد: « باید فرانسه و سایر کشورهای جهان جلوی این رویارویی را بگیرند.»
هوای تهران شدیدا آلوده است
ظاهرا احمدی نژاد پریروز در هنگام عبور از خیابان سرفه کرد. بدنبال این اتفاق ناگوارو بنا به گفته شهرداری تهران آلودگی هوای تهران در 48 ساعت گذشته به حد خطرناک رسید. مدارس تهران امروز و فردا تعطیل است. کارشناسان بهداشت و محیط زیست از رئیس جمهور خواستند که برای کاهش آلودگی هوای تهران، از این به بعد موقع سرفه و عطسه دستمال جلوی دماغ و دهانش بگیرد. از سوی دیگر با افزایش سخنرانی های احمدی نژاد و جنتی که معلوم نیست این دو نفر چرا اینقدر حرف می زنند، ناجا اعلام کرد با هر گونه آلودگی صوتی برخورد می کنیم.
گاو، میمون، سگ، گرگ و انسان
در پی پیشرفت های بی وقفه کشور در حوزه مسائل اتمی و هسته ای، جمهوری اسلامی به فنآوری «شبیه سازی» حیوانات دست یافت. دانشمندان ایرانی موفق شدند تعدادی گاو را تولید کنند که همه شان مثل هم فکر می کنند و یک نظر دارند، همچنین قرار است عمل شبیه سازی در مورد سگ مربوطه نیز بزودی انجام گرفته و از سال آینده سگ های شبیه سازی شده در کشور هر روز بطور مخفی به جائی رفته و در آنجا گریه کنند. همچنین تولید این سگ های شبیه سازی شده به شکلی است که دستمال صورتی ای که در عکس معروف دور گردن سگ معجزه گر وجود داشت، عینا دور گردن همه سگ های همانند سازی شده وجود خواهد داشت. دانشمندان شبیه ساز کشور همچنین اعلام کردند که بزودی تعدادی « میمون» نیز شبیه سازی می شود. ظاهرا شرکت «چی توز» هزینه تولید تعداد کافی از میمون های شبیه سازی شده را تعهد کرده است.
همانندسازی انسان تا قبل از انتخابات بعدی
از سوی دیگر دانشمندان جمهوری اسلامی، بنا به گفته ایرنا اعلام کردند که در نیمه دوم سال 1385 سلول های بنیادی انسان را همانند سازی خواهد کرد. ظاهرا قرار است سلول های سعیدلو، زریبافان و احمدی نژاد به عنوان انسان های نمونه به تعداد انبوه تولید شود تا مشکلات مربوط به قحط الرجال نیز حل شود. وزارت کشور همچنین پیشنهاد کرده است که تعداد سی میلیون حزب اللهی همانندسازی شده نیز تا قبل از انتخابات همزمان پایان سال 1385 تولید شود که انتخابات خبرگان و مجلس هشتم شورای اسلامی با پیروزی دشمن شکن و همانندسازی شده برگزار شود. در همین راستا دانشمندان اعلام کردند که هزینه تولید بسیجیان همانند سازی شده چون ارزان تر از سازماندهی آرای انتخاباتی تمام می شود، به همین دلیل دیگر ضرورتی به سازماندهی آرا نیست.
انتخابات در ونزوئلا
هفته قبل هوگو چاوز در یک اقدام کاملا غیرضروری و اتفاقی ایران را برادر ونزوئلا خواند و بلافاصله برای اثبات برادری اش انتخابات کنگره این کشور را برگزار کرد. در این انتخابات پنج حزب مخالف هوگو چاوز اعلام کردند که به دلیل رفتار جانبدارانه انتخاباتی( ترجمه فارسی: تقلب، ترجمه اصلاح طلبانه: بداخلاقی انتخاباتی) در انتخابات شرکت نمی کنند، در نتیجه چون نود درصد مردم طرفدار چاوز هستند، انتخابات با حضور 25 درصد از واجدین شرایط برگزار شد و چون هیچ کدام از مخالفان چاوز در انتخابات شرکت نکرده بودند، حزب چاوز 114 کرسی کنگره را به دست آورد و متحدان چاوز نیز 53 کرسی دیگر را به دست آوردند. هوگو چاوز برای نشان دادن علاقه اش به دموکراسی گفت: « احزاب قدیمی مرده اند، اما آویزان هستند و در مقابل مرگ مقاومت می کنند.» ظاهرا این احزاب قدیمی که مرده اند، شامل 75 درصد از مردم ونزوئلا می شوند که هنوز زنده اند.
مافیای کنکور
آقا! چقدر در ایران مافیا داریم. ظاهرا این مافیای نفتی بعد از اینکه دستش از نفت کوتاه شده به درآمد بیشتری دست پیدا کرده است. مافیای خرید و فروش سووالات کنکور موضوع مورد بحث فعلی کشور است. ظاهرا این مافیا توسط گروهی از آقازاده ها اداره می شود. منابع بسیارنزدیک به رئیس جمهور این منابع چسبیده اند به رئیس جمهورو هرجا می رود با او هستند.) از طرح ابتکاری رئیس جمهور برای مقابله با مافیای کنکور خبر دادند. در این طرح قرار است سووالات کنکور مستقیما سر سفره مردم پابرهنه برود. همچنین این منابع گفتند که از این به بعد برای گسترش عدالت و مبارزه با تمرکز گرایی رئیس جمهور هروقت برای برگزاری جلسات هیات دولت به استان های محروم برود، سووالات کنکور را در مناطق محروم پخش می کند. همچنین قرار است یک مرکز توزیع سووالات کنکور برای امت غیب باور در جمکران دائر شود.
فیلم بود، باور نکنید
جرج بوش اعلام کرد: این حرف هایی که در مورد احتمال حمله آمریکا به عراق زده می شود شایعه است و اصولا ما نه قصد حمله به عراق را داریم و نه به این کشور حمله کرده ایم. صدام حسین نیز اعلام کرد: در طول سالهایی که من در عراق پادشاه بودم، خیلی ها می خواستند میان من و آیت الله جرج زاده رهبر دوست درگیری بوجود بیاورند، ولی من هرگز به ایران حمله نکردم و ما با همدیگر در صلح و صفا زندگی کردیم. شارون استون نیز اعلام کرد: من در فیلم غریزه اصلی نقش مرد پیانیستی را داشتم که صدای مسیح را می شنید و به گرسنگان کمک می کرد.... نترسید، ادامه نمی دهم. اگر شما این جملات را از دهان صدام و بوش و شارون استون می شنیدید چه فکری می کردید؟ فکر نمی کردید که این موجودات دالام دیلام دولیم دالام ما را گیر آورده؟

حجت الاسلام کعبی، یک موجود نسبتا محترم که به نظر می رسد هنوز خبر ندارد که سی دی ملاقات آقای جوادی آملی و احمدی نژاد پخش شده و بسیاری از مردم آنرا دیده اند و هرکسی هم بخواهد می تواند آنرا ببیند، گفت: « در جلسه آقای جوادی آملی و احمدی نژاد دوربین نصب نشده بود و جای سووال دارد که چه کسی تصویربرداری کرده است؟ تنها چیزی که در آن جلسه مطرح نشد، هاله نور و مانند آن بود که همه شایعه و جنگ روانی است. من با آقای الهام هم تماس گرفتم و ایشان گفت من هم اطلاعی ندارم و ما چنین چیزی در آن جلسه نشنیده ایم و معلوم نیست این شایعات از کجا نشات گرفته و دامن زده شده می شود.»
توضیح اول: اگر در جایی دوربین نصب نشده باشد نمی توان از آنجا فیلمبرداری کرد و چون از ملاقات احمدی-آملی تصویربرداری شده است، بنا براین دوربین وجود داشته است. به لحاظ منطقی نمی توان با اثبات نبودن دوربین در جایی اثبات کرد که فیلم موجود از آنجا وجود ندارد، چون وجود دارد.
توضیح دوم: اینکه چه کسی از ملاقات فیلمبرداری کرده، تغییری در آنچه توسط احمدی نژاد و جوادی آملی گفته اند نمی دهد.
توضیح سوم: ماجرای هاله نور توسط احمدی نژاد در فاصله یک متری الهام گفته شده است و تکذیب این نکته توسط آقای الهام نشان می دهد که آقای الهام علاوه بر اینکه خیلی معایب دارد، دور از جان حجت الاسلام کعبی دروغگو هم هست.
توضیح چهارم: هیچ وقت فکر می کردید یک زمانی در دوران ظهور آقا امام زمان یک روحانی پیدا بشود که در روز روشن چیزی را که دیده اید به عنوان شایعه اعلام کند؟
توضیح چهارم: دروغگوکسی است که دروغ می گوید.
دانشجوی سیاسی اثبات باید گردد
من نمی فهمم اگر دانشجوی زندانی سیاسی نداریم، پس چطور لیست آنها آماده شده است و قرار است روز 16 آذر دستور آزادی آنها داده شود؟ و اگر دانشجوی زندانی سیاسی داریم چرا معاون دانشجویی وزیر علوم می گوید که: « دانشجوی زندانی سیاسی نداریم»؟ بعد از هفت سال که احمد باطبی به جرم خوش تیپی و منوچهر محمدی به دلیل خوش تیپ نبودن زندانی است، و بعد از اینکه رئیس قوه قضائیه رسما اعلام کرده است که دانشجویان سیاسی زندانی را آزاد می کنیم، چرا یک دفعه معامله را به هم می زنند؟
ظاهرا دلایل زیر برای بیان این جمله که دانشجوی سیاسی زندانی نداریم، تا به حال اقامه شده است:
دلیل اول: کسی که زندانی است، از زمانی که زندان رفت دیگر دانشجو نیست، چون نمی تواند سر کلاس ها حاضر شود، بنا براین دانشجوی زندانی نداریم.
دلیل دوم: اصولا زندانی سیاسی کسی است که در رژیم شاه سابق زندان رفته و برای پیروزی انقلاب مبارزه کرده باشد، مثل آقای عسگراولادی، و با توجه به اینکه 27 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، و زندانیان سیاسی حداقل پنجاه سال سن شان است، شرط سنی دانشجو بودن در مورد آنها صدق نمی کند( دانشجو باید بیست ساله باشد) بنابراین اصلا دانشجوی سیاسی نداریم.
دلیل سوم: اصولا دانشجو کسی است که یا زنجیره انسانی دور مراکز تولید انرژی هسته ای تشکیل می دهد یا به سفارتخانه ها حمله می کند، و چون این اعمال جرم نیستند هیچ دانشجویی بخاطر فعالیت سیاسی زندان نرفته است و بنابراین وجود زندانی سیاسی در ایران شایعه است و تکذیب می شود.
دلیل چهارم: ما تعدادی زندانی سیاسی داریم که قبلا دانشجو بوده اند و الآن نیستند، تعدادی دانشجوی زندانی هم داریم که قبلا سیاسی بوده اند و الآن نیستند و تعدادی دانشجوی سیاسی داریم که قبلا زندانی بوده اند یا بعدا زندانی می شوند و الآن نیستند، بنابراین زندانی سیاسی دانشجو نداریم.
توضیح غیر ضروری: با این وجود زندانیان سیاسی دانشجو تا چند روز دیگر به دلیل رافت اسلامی ممکن است در مورد آزاد شدن شان حرف زده بشود.
انتفاضه دمپایی
در پی حمله دیروز مسلمانان زیارت کننده در حرم امام در عراق به ایاد علاوی که توسط دمپایی زائران صورت گرفت، مرحله جدیدی از انتفاضه در عراق آغاز شد. قرار است از این پس شیعیان جنبش دمپایی را برای مبارزه با آمریکایی ها و مزدوران آنان آغاز کنند.


اضافه شده توسط سعید | ۷:۳۱ ۸۴/۹/۱۵


ارسال نظر برای تمامی بازديدکنندگان، بدون ثبت نام آزاد است.
نام:
ايميل يا آدرس وبلاگ: (لطفاً فقط يکی را وارد کنيد)
شکلک: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying biggrin blink ninja unsure 
پيام:
مشخصات من را نگه دار | مشخصات من را از یاد ببر